MonthMaj 2012

Jastarnia – woda przed Tobą i woda za Tobą

Jeśli jeszcze nigdy nie spędzałeś wczasy nad morzem na Mierzei Helskiej, czas najwyższy. Koniecznie musisz pojechać na wczasy Jastarnia i doświadczyć wspaniałego uczucia, jak z dwóch stron otacza Cię woda.

Poza zadbaną linią brzegową, pięknymi lasami zamieszkiwanymi przez wiele gatunków zwierząt, znajduje się tutaj też wiele miejsc, które warto zobaczyć. Nie tylko te świadczące o bogatym życiu kulturowym w epoce prasłowiańskiej, zabytkach z XVIII i XIX wieku, ale także ciekawych miejscach powstających w minionym stuleciu.

Continue reading

Gdańsk – szalone i historyczne

Jeśli planujesz aktywne wczasy nad morzem, w mieście permanentnie tętniącym życiem, to nie wahaj się i już teraz rezerwuj noclegi w Gdańsku.

Jest to szóste w Polsce największe miasto pod względem ludności i powierzchni, ogromna ilość dyskotek, lokali i hotelów powoduje, że miasto niemalże nigdy nie zasypia i można spędzić wspaniałe wczasy w Gdańsku na ciągłym szaleństwie.

Dodatkową zaletą miasta jest bogata historia i liczne zabytki, swego czasu było to najbogatsze miasto Polski. A do dzisiaj jest uznawane za symboliczne miejsce rozpoczęcia II wojny światowej i początku upadku komunizmu w Europie Środkowej.

gdansk

W Gdańsku jest wiele miejsc, które można podziwiać

Mnogość budynków do zwiedzania, miejsc przeznaczonych do dobrej zabawy, piaszczystych plaż i kąpielisk strzeżonych powoduje, że wczasy Gdańsk muszą być udane. Nie powinieneś też się martwić miejscem noclegi Gdańsk, ponieważ jest tutaj wiele hoteli, pensjonatów, domów wypoczynkowych.

Tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz położony w centrum miasta, na obrzeżach, czy przy samym morzu.

Więcej o Gdańsku i ciekawych atrakcjach regionu znajdziesz na www.aletravel.pl/katedra-w-gdansku-oliwie/

© 2016 Nasze Wakacje

Theme by Anders NorenUp ↑